person_outline
phone
Головна » Статті » Патріотичне виховання » Патріотичне виховання

Зустріч з військовими державної прикордонної служби м.Скадовськ

Під час проведення місячника козацької слави у школі,  ЗДВР Теленик Г.О. організувала зустріч  з  військовими державної прикордонної  служби м.Скадовськ.

26 жовтня 2017 року до школи завітали: лейтенант Гаврилюк Д.І., військовий фельдшер Злунікін А.В., інспектор прикордонної служби, інструктор кінологічного відділення Білоус Р.І.,  під його керівництвом службовий собака по пошуку наркотичних речовин Руні.

На подвір’ї школи  зібралися всі учні  разом з вчителями. Роман Білоус розповів про роботу кінологічного відділення та про службових собак, які допомагають їм у службі. Потім практично показав, як саме проводиться пошук наркотичних речовин, Руді справився з поставленим для нього завданням на відмінно. Діти задавали питання про службу, цікаві факти з життя службових собак.

Зустріч поступово перенеслася до спортивної зали школи. Злунікін Антон розповів про надання першої тактичної допомоги. На практиці показав дії військовослужбовця при надані допомоги пораненому товаришу. Учні старших класів активно долучилися до практичного заняття.

Лейтенант Дмитро Гаврилюк ознайомив присутніх з озброєнням своєї частини. Показав практичні навики по розборі та зборі автомата АК-76. Всі бажаючі учні спробували свої сили у практичних заняттях.

Всі залишилися задоволені від зустрічі, учні набули нових знань та практичних умінь.

Прикордонник - стоїть на посту

У зеленім береті мов листя

Він крізь терни побачив зорю

Що із неба в лице йому блисне

Сильні руки зі жмуть автомат

Очі в темряву пильно заглянуть

Він кордон береже … він солдат !!!

Він для всіх стереже Отчу Браму.

В серці в нього панує Любов

До країни. До Щастя. До Миру!!!

І на пост він прийде знов і знов …

Бо всім серцем охороняє Україну.

Категорія: Патріотичне виховання | Додав: Василь_Петрович (06.11.2017)
Переглядів: 123
Всього коментарів: 0
avatar