person_outline
phone
Головна » Статті » Патріотичне виховання » Патріотичне виховання

Міжнародний День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний  День людей похилого віку, а в Україні - це також і День ветерана. Нелегким було життя наших дідусів і бабусь. Майже всі вони – діти воєнних років, на їхню долю випали голод, війна, розруха.

Напередодні Дня  людей похилого віку, 29 вересня 2017 року,  до Дня ветерана та людей похилого віку у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ було проведено виховний захід «Зігріймо серце добротою»,  який провели з учнями  вчителі - організатори  Теленик Ганна Олександрівна та Перкевич Лілія Миколаївна .

Людське життя – це як пори року,  швидко вони спливають. Тихою ходою підступає і людська осінь, як і природа, вона  буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших - тихим бабиним літом, у третіх – хворобою та самотністю.

З ініціативи волонтерського загону нашої школи «ДоброДій», в цей осінній день на центральній вулиці села Шевченко, діти привітали людей зі святом.  Віршованими рядками та теплими словами подякували старшому поколінню, за їхню любов та працю, побажали тепла   і радості у їхніх  домівках.  На згадку про зустріч всі присутні  зробили пам’ятну світлину.

Фото Сергея Тодорчука.Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

 

Категорія: Патріотичне виховання | Додав: Василь_Петрович (11.10.2017)
Переглядів: 101
Всього коментарів: 0
avatar