person_outline
phone
Головна » Статті » Патріотичне виховання » Патріотичне виховання

День України

Свято, яке єднає покоління

Другий рік поспіль у Шевченківській загальноосвітній школі проводиться День України. Учні, вчителі та батьки заздалегідь ретельно готуються до нього. Протягом усього дня у фойє школи поряд з державними символами розміщується виставка батьківських та дитячих робіт декоративно-ужиткового мистецтва.  

Вранці 15 жовтня перший, із низки запланованих, захід – парад вишиванок. Учні разом з класними керівниками творчо презентують свої вишиванки. Лунають вірші та музичні композиції, а журі виставляє бали.

Пізніше починається захопливий українознавчий квест «Любіть Україну, як сонце, любіть!». Подолавши всі перешкоди, задоволені учасники збирають докупи із отриманих на станціях уривків славнозвісний вірш Володимира Сосюри.

Тим часом учні 7-8 класів приймають участь у вікторині «Козацькому роду нема переводу» (підготував вчитель історії Бабенко В.В.), під час якої відповідають на питання про історичне минулого нашого народу, про козаччину, Запорізьку Січ, її устрій та побут.

У нашій школі активно проводиться гра «Джура» і один із її етапів – Козацький гарт - був запланований саме на День України  (підготували вчитель фізичної культури  Кондратюк М.І. та вчитель Захисту Вітчизни Тодорчук С.Г.). На початку змагань вчитель основ християнської етики Гнатів В.П. розповів про Покрову Пресвятої Богородиці, покровительку всіх козаків. На спортсменів  чекали різноманітні конкурси, це і перетягування канату, човниковий біг, стрибки в довжину та зі скакалкою, вікторина з історії козацтва.

А наприкінці дня учні, вчителі та батьки завітали на  святковий концерт «Ми діти твої, Україно!» (підготувала вчитель музики Теленик Г.О.), який розпочався виконанням державного Гімну України. Зі сцени лунали прекрасні вірші та пісні про нашу неньку Батьківщину.

Весело та насичено пройшов День України у Шевченківській загальноосвітній школі, це було свято, яке об’єднало різні покоління, яке ще раз нам нагадало, що ми – українці, веселі, щирі, талановиті і ніхто цього не зможе змінити чи заперечити.

Слава Україні!

Категорія: Патріотичне виховання | Додав: Василь_Петрович (15.10.2015)
Переглядів: 211
Всього коментарів: 0
avatar