person_outline
phone
Головна » Статті » Патріотичне виховання » Патріотичне виховання

День партизанської слави

22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Так у цей день у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів шкільний бібліотекар, Бабенко О.В. підготувала  виставку «Незламний фронт відваги і доблесті», також був проведений вчителем історії, Бабенком В.В. історичний урок «Стежками партизанської слави і мужності», а у 1-11 класах пройшли уроки мужності, які провели класні керівники. Учні 9 та 10 класу здійснили велоподорож до пам’ятника партизанів О. Ладичука та О. Гірського.

Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися.

У Велику Вітчизняну війну самовіддані патріоти  району, як і решта наших співвітчизників, показали всьому світові небачений героїзм та велич духу українського народу. Ніхто тоді не шкодував свого життя, відстоюючи рідну землю. Вони боролися за Батьківщину, за світле майбутнє наступних поколінь. Згадуючи О. Ладичука та О. Гірського і доблесні їхні справи, маємо завжди пам’ятати, що партизанський рух, як і все пов’язане з минулою війною – це вічно жива історична пам’ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати почуття патріотизму у підростаючого покоління.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

 

Категорія: Патріотичне виховання | Додав: Василь_Петрович (11.10.2017)
Переглядів: 99
Всього коментарів: 0
avatar