person_outline
phone
Головна » Статті » Патріотичне виховання » Патріотичне виховання

День Гідності і Свободи

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Цього дня у Шевченківській ЗОШ I-III ступенів  відбулися заходи присвячені Дню Гідності та Свободи: тематичні перерви «Сторінками історії», загальношкільна виховна година для 1-11 класів «Події Помаранчевої революції», флешмоб з учнями 1-4 класів «З Україною в серці» (ЗДВР Теленик Г.О.). Лідерами учнівського самоврядування Мороз І. та Швороб А. проведено для учнів 5-6 класів урок мужності «Революція Гідності» з переглядом відео матеріалів. Учні 1 класу продемонстрували свої  малюнки «Країна, у якій я живу».

В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Бажаємо усім нам миру, благополуччя, та  любові!

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Категорія: Патріотичне виховання | Додав: Василь_Петрович (27.11.2017)
Переглядів: 100
Всього коментарів: 0
avatar