person_outline
phone
Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Зустріч з бійцем АТО
15:06
Зустріч з бійцем АТО

14 жовтня 2018 року - для мільйонів громадян нашої України - це значуща дата, яка переповнює гордістю та хвилюванням наші серця. В цей день українці святкують три свята - Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва і День захисника України. 
Напередодні свят, 12 жовтня 2018 року, у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, для учнів 7, 8 класів відбулася зустріч з бійцем АТО,справжнім патріотом України - Мазуром Олександром Володимировичем.
В цей день захід ніс в собі теплу і дружню атмосферу, діти задавали багато запитань на які отримували правдиві відповіді про реалі які відбуваються на Сході України. Олександр Володимирович розповідав учням про бойових своїх товаришів, друзів, командирів, про поняття дружби – яке існує на війні, про випадок який перевернув йогосвідомістьі став уроком на все життя.
Розповіді бійця перепліталися віршованими рядками, які в цей день читали учні, вони мають велике відношення, і сказані саме про Олександра і наших односельчан які зараз знаходяться на ротації: людей сильної волі, міцного характеру, впевнених в собі, справжніх патріотів України. На таких людях тримається наше життя, тримається наша держава. 
В свою чергу педагог-організатор разом з дітьми подякували гостю за цікаву зустріч, яка стала для наших учнів уроком мужності, виховує повагу до мужніх захисників нашої Вітчизни.
Напередодні свята педагог-організатор Перкевич Л.М., побажала всім нашим воїнам здоров’я, миру, злагоди, добра і швидкого повернення до рідних домівок.
На згадку про зустріч всі присутні зробили пам’ятне фото.

Переглядів: 18 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar