person_outline
phone
Головна » 2017 » Березень » 8 » Жінка – найчарівніше творіння Землі!
13:00
Жінка – найчарівніше творіння Землі!

З ранку у Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відчувалася радісна і весняна атмосфера. Тому 07 березня 2017 року бібліотекарем було організоване  «Чарівне дерево побажань», для мам, бабусь, сестричок, подруг одним словом, для прекрасних представниць жіночого роду. Як відомо з давніх-давен, дерево – символ життя і розвитку, розквіту мрій і бажань. Учні охоче  залишали на дереві свої побажання, привітання. Бажаючи в цей день миру, добра, краси, здоров’я для своїх рідних  та близьких.

Фото Сергея Тодорчука.
З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.
Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято «Жінка – найчарівніше творіння Землі!». Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Діти дивували присутніх своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. Показали свої здібності, таланти, нахили. Концерт проходив у дружній теплій атмосфері, де всі почували себе, як одна сім’я.

Фото Вики Симончук.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

 

Фото Сергея Тодорчука.

Переглядів: 148 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar