person_outline
phone
Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Всесвітній День вчителя
08:58
Всесвітній День вчителя

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня , і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.
     У Шевченківській загальноосвітньої школі I - III ступенів відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Директор школи Тодорчук Сергій Генадійович привітав всіх вчителів з їх професійним святом: « Дорогі , милі вчителя ! Дякуємо за Ваш самовіддану працю ! Нехай життя дарує Вам веселку посмішок. Величезної любові , тепла у відносинах з Вашими близькими та друзями. Міцного Вам здоров'я і великого щастя !»
      Учні школи 5-11 кл. разом з класним керівником Дудченко А.М. та музичним керівником Коптілєц А.В. підготували святковий концерт «Серця віддаємо вчителю! ». Діти вітали своїх вчителів піснями, танцями та іншими виступами . Було багато позитивних емоцій, сміху і сліз радості. Також учні 1- 4 кл. та 8 кл. підготували виставку поробок  з привітаннями своїм вчителям. Вчителі, в свою чергу, подякували всім за подароване свято, позитив і гарний настрій.
У слові — вчитель — все життя і мрії,
Політ душі і веселковий цвіт.
Найкращі помисли, свята любов, надії,
І вчитель сам — це неповторний світ.
Він все життя з відкритою душею
Йде до людей, щоб світло донести.
Учитель сяє для усіх зорею
І відкриває їм нові світи.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.
 

Переглядів: 291 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar