person_outline
phone
Головна » 2016 » Жовтень » 14 » Виховуємо патріотів України
21:01
Виховуємо патріотів України

Виховуємо патріотів України

  Традиційно у Шевченківській загальноосвітній школі проводиться День України. Учні, вчителі та батьки заздалегідь ретельно готуються до цього свята.

  Цей урочистий день розпочався на загальношкільній лінійці Державним Гімном України у виконанні всієї шкільної родини. Продовжилась святкова лінійка парадом вишиванок. Учні разом з класними керівниками творчо презентували свої вишиванки.

  Після чого відбувся  єдиний урок патріотизму «З повагою і гордістю до захисника Вітчизни».

   У цікавій формі пройшла інформаційна година «Козацтво в історії Скадовського краю», під час якої учні дізналися про історичне минуле Скадовщини.

  Народною майстринею, керівником гуртка народної творчості (ЦДЮТ) Дегтярь О.С. проведено для школярів  майстер-клас «Ангел-охоронець». Кожен учасник вклав частинку душі у свій виріб. Обереги будуть передані захисникам нашої Вітчизни.

  Наприкінці дня учні, вчителі та батьки завітали на  фестиваль козацької пісні «Козацькому роду нема переводу». Зі сцени лунали прекрасні вірші та пісні про нашу неньку Україну.

  Весело та насичено пройшов День України у Шевченківській загальноосвітній школі. Це було свято, яке ще раз нам нагадало, що ми – українці, веселі, щирі, талановиті і ніхто цього не зможе змінити чи заперечити.

Слава Україні!.

 

Переглядів: 191 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar