person_outline
phone
Головна » 2015 » Січень » 23 » Відзначення Дня Соборності України
11:57
Відзначення Дня Соборності України

З метою консолідації українського суспільства, зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної української держави, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності, порозуміння між усіма громадянами України, зміцнення єдності її регіонів, плекання любові та патріотизму до своєї батьківщини на виконання листа Комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» №01-30⁄4 від  16/01/2015,щодо підготовки та відзначення Дня Соборності України, з 21 по 23 січня 2015 року у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи щодо відзначення Дня Соборності України.

Зі школярами були проведені тематичні уроки, присвячені Дню Соборності України: «Історичне значення Акта злуки УНР та ЗУНР», класні години, бесіди на теми: «Українська державність: історія і сучасність», «День Соборності України – пам'ятний день», круглий стіл. Вчитель історії та правознавства Бабенко В.В. підготував та провів з активом школи конференцію «День соборності – велика дата в становленні державності України».  22 січня вчитель історії Гнатів В.П. провів єдину виховну годину для учнів 1-11 класів, на якій учні школи переглянули відео про події на Україні 1919 року.

Вчителі історії та учнівське самоврядування провели конкурс малюнків на тему: «Соборна Україна – це значить, що наша держава єдина». У бібліотеці школи (бібліотекар Бабенко О.В.) оформлені тематична книжкова виставка «Україна – віхи історії».

Що таке соборність? Соборність - одне з головних духовних умов національної єдності та створення могутньої держави.

Для одних людей соборність – це скоріше соціально-духовний термін, визначення, поняття, яке походить від слів «збирати», «збиратися вкупі», «збиратися усім миром». Для інших – це державне свято, символізуюче єдність українських земель. Але ті та інші розуміють, що єдність – це незалежність, мир та дружба, це життя!

До такого висновку прийшли учні школи під час проведення тематичних заходів.

 

 

Переглядів: 270 | Додав: Сергей_Геннадиевич
Всього коментарів: 0
avatar