person_outline
phone
Головна » 2017 » Лютий » 17 » Відкритий урок з літературного читання на тему «Казковий дивосвіт»
14:49
Відкритий урок з літературного читання на тему «Казковий дивосвіт»

17 лютого 2017 року у 2 класі, класовод Гуда І.М., відбувся відкритий урок з літературного читання на тему «Казковий дивосвіт» І.Я. Франко «Лисичка та Журавель».

Проходив урок у формі подорожі по зупинкам: «Скоромовка», «Театральна», «Творча», «Літературні казки», «Народна творчість», «Підсумкова».

На уроці діти були активними, залюбки правильно та виразно читали текст в особах, виділяли головне з прочитаного, давали характеристику головним героям твору, порівнювали вчинки та поведінку персонажів. 

Під час уроку вчителем були використанні такі ігри як «Не перерви ланцюжок», «Лисичка та Зайчик», «Дочитай речення», «Вітер-чаклун», «Сонечко».

Наочним матеріалом слугували предметні малюнки, ребуси, прислів’я та приказки, елюстрації до казки «Лисиця та Журавель».

На відкритому уроці були присутні директор школи Тодорчук С.Г., заступник з навчально-виховної роботи Поленок О.В. та заступник з виховної роботи Теленик Г.О., які відмітили якісну підготовку вчителя до уроку, та подякували дітям за цікавий, змістовний урок. Особливо виділили активних, учнів а саме: Сімончук Олену, Перкевич Ігоря, Горобець Владу, Сінгаєвську Ліну, Плохого Віталія, Теленик Андрія.

Саме головне, що урок дуже сподобався дітям.

 

 

Переглядів: 205 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar