person_outline
phone
Головна » 2017 » Січень » 14 » Урочисте відкриття спортивного залу
17:50
Урочисте відкриття спортивного залу

Під час новорічних свят учні Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів отримали омріяний подарунок: капітально відремонтований спортивний зал.

     Урочисте відкриття залу відбулося 13 січня 2017 року. Розділити радість учнів, батьківської громади та педагогічного колективу завітали голова Скадовської районної ради Старенький Олег Федорович, заступник голови районної державної адміністрації Сєркова Надія Миколаївна, начальник відділу освіти Скадовської районної ради Дудченко Ольга Миколаївна, депутат Скадовської районної ради Журавський Анатолій Лаврентійович та голова Шевченківської сільської ради Кручиненко Сергій Миколайович

Відкриття спортивного залу після капітального ремонту – найочікуваніша подія для учнів школи. Відтепер юні спортсмени мають змогу займатися улюбленими видами спорту в холодну пору року як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях, адже вони чекали на цю подію майже 14 років.

За давньою традицією гостей зустріли з хлібом та сіллю після чого було перерізано символічну стрічку на дверях відремонтованої спортивної зали.

Перше слово було надано директору школи Тодорчук Сергію Геннадійовичу,  який від імені учнів, батьківської громади та педагогічного колективу школи подякував всіх хто доклав зусиль для здійснення нашої мрії

«– Збулась наша багаторічна мрія, і відтепер оновлений спортзал слугуватиме учням. Це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне. Оскільки ми дбаємо за їх майбутнє, щоб вони виросли справжніми патріотами нашої держави»

З вітальним словом звернувся голова Скадовської районної ради Старенький Олег Федорович, який привітав учнів школи з різдвяними святами та побажав їм рости здоровими та сильними

«-Спортивна зала це здобуток не лише школи а всієї громади села, вона повина працювати майже цілодобово щоб діти мали змогу займатися і отримувати насолоду від спорту та здорового способу життя»

До слів вітань долучилася заступник голови районної державної адміністрації Сєркова Надія Миколаївна, яка побажала учням вже з наступного року займати тільки призові місця на спортивних змаганнях і конкурсах

«-саме головне щоб в усіх було міцне здоров’я займатися фізичною культурою та спортом, чистого неба над головою, хай всім вам щастить в цьому житті»

Наші учні дуже щасливі з приводу відкриття спортивної зали  і на знак подяки підготували для гостей невеличкий музичний подарунок.

За час капітального ремонту приміщення спортивної зали було повністю замінено підлогу в залі, вирівняні та перефарбовані всі стіни в приміщенні, замінено всі вікна та двері на нові енергозберігаючі , за рахунок громади села на чолі з сільським головою Кручиненко С.М. було повністю замінено освітлення в спортивній залі. Окремі слова вдячності хотілося б висловити і небайдужим односельцям які також доклали частинку своєї допомоги для здійснення нашої мрії це: Міщук Володимир, Міщук Сергій,Перкевич Роман, Вареця Віталій, Єрмаков Андрій та Меркотан Віктор, зусиллями яких було і вивезено сміття з надвору школи після та під час ремонту та замінено освітлення. 

Так наша спортивна зала виглядала раніше

 

А ось який вигляд вона має зараз.  

 

 

Переглядів: 553 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar