person_outline
phone
Головна » 2016 » Травень » 24 » Учень року 2016
11:24
Учень року 2016

Іноді виникає питання, чому Бог обдаровує усіх людей по-різному. Буває, що людина гарно співає, або вишиває, а буває, що таланти зовсім непомітні. У кожній школі завжди є учні чи випускники, про яких із вдячністю та хвилюванням згадують всі вчителі. Чимало таких вихованців і у нашій Шевченківській загальноосвітній школі. Саме вони отримують перемоги у олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах, фестивалях.

Цього року найкращим учнем школи став Богданов Максим,  учень 7 класу, і це невипадково. Саме у цьому навчальному році він у повній мірі показав усі свої таланти та міцні знання, оскільки посів призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з математики, хімії, української мови та конкурсі ім..П.Яцика.

Дивовижно, як Максим усе встигає? Як вдається йому поєднувати і навчання, і захоплення спортом,і допомогу батькам? Крім цього юнак багато читає. Серед улюблених авторів Джоан Роулінг, Жуль Верн, Едгар По та Артур Конан Дойл. Він чудовий друг, товаришує з усіма хлопцями в школі. Має великі плани на майбутнє.  Мріє стати бізнесменом.

Бажаємо Максимові подальших перемог та здійснення всіх мрій.  Нехай успіхом закінчуються всі його починання! А майбутнє не обдурить очікувань і буде щедрим на щиру любов і вірну дружбу!


 

 

Переглядів: 315 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar