person_outline
phone
Головна » 2017 » Лютий » 15 » Святкування 14 лютого - Дня Святого Валентина
08:45
Святкування 14 лютого - Дня Святого Валентина

Святкування 14 лютого - Дня Святого Валентина стало вже традиційним в нашій школі. Цього дня у нас проходять цікаві заходи: конкурс на кращу «Валентинку», флешмоб «З любовью до танцю», конкурс «Валентин та Валентина – 2017».

Отже, ранок 14 лютого почався досить активно та гамірно, особлива активність спостерігалася на першому поверсі школи, де знаходяться кабінети початкових класів. Мабуть, всім відоме таке явище, як флешмоб, що став популярним в світі останні роки, от і нашим найменшим учням він став до вподоби. Так учнівське самоврядування влаштували танцювальний флешмоб «З любов’ю до танцю» для учнів 1-4 класів.

Протягом дня у школі працювала святкова пошта. У холі школи стояла  червона скринька, куди всі бажаючі могли кинути святкову листівку, валентинку та привітати нею вчителів чи учнів. Працювала пошта до п’ятого уроку, а потім президент Учнівської республіки разом з педагогом-організатором розібрали її та рознесли адресатам.

За результатами конкурсу «Валентин та Валентина – 2017» стали учень 10 класу Звєзділін Віталій та учениця 9 класу Горобець Вікторія.

 

 

Переглядів: 126 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar