person_outline
phone
Головна » 2014 » Квітень » 9 » Родинне свято
21:57
Родинне свято

Мабуть найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім'я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому. Саме в наших родинах ми отримуємо перші знання про довколишній світ, вона є основою формування особистості маленької людини.

А у дитинстві доповнюють наші уявлення про світ ще й в школі, вона стає для всіх другою родиною з люблячими і терплячими педагогами, які ведуть нас Країною знань. Єднають ці родини ще більше не лише буденні справи та навчання, а й свята, особливо ті, що називаються родинними, на які запрошуються батьки. Такі заходи, окрім позитивних емоцій від концертної програми, дарують учасникам ще й почуття єдності, яке згуртовує шкільний колектив – учнів, батьків та вчителів.

Днями в нашій школі відбулось саме таке традиційне родинне свято спочатку в учнів 7 класу - класний керівник Дудченко Алла Миколаївна, а згодом в учнів 5 класу - класний керівник Тодорчук Сергій Геннадійович.

Фото звіт 7 класу

Презентаційний відео звіт 5 класу

Переглядів: 437 | Додав: Сергей_Геннадиевич
Всього коментарів: 0
avatar