person_outline
phone
Головна » 2017 » Вересень » 2 » Рідна школа святкує День народження 30 років
22:10
Рідна школа святкує День народження 30 років

Коли рідна школа святкує День народження – це привід зібратися випускникам різних років на подвір’ї навчального закладу, де проходили їхні дитячі роки.  Першого вересня з різних куточків України з’їхалися випускники Шевченківської школи. Святковий захід розпочався лірично-віршованими рядками  та піснею у виконані колективу вчителів,  які  і запросили всіх присутніх на свято. 

Фото Сергея Тодорчука.

Ювілей  - це перш за все гості. І цього святкового дня на ювілеї були присутні очільники влади: голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик, начальник відділу освіти Ольга Дудченко, сільський голова Сергій Кручиненко.
Приємною несподіванкою для педагогічного колективу і для всіх мешканців села став приїзд народного депутата України Федора Негоя. Парламентаря, звісно, запрошували, адже у селі знають, що саме за сприяння Негоя проводяться ремонти у навчальних закладах, зокрема і у Шевченківському. Та не очікували, що Федір Федорович знайде вільний час. А він просто взяв і приїхав. 

Шкільне свято стало святом всього села, об’єднало у велику родину, не тільки учнів та працівників школи, а всю громаду.
В цей  осінній, теплий вечір ведучі запрошували на сцену директорів, вчителів, які працювали  протягом 30 років. Запрошені  приймали слова щирої вдячності та отримували  на згадку про пам’ятну дату сувеніри, виготовленні власноруч школярами.

Фото Сергея Тодорчука.

Щирі вітання проголошували гості свята.
Народний депутат Федір Негой звернув увагу присутніх на те, що 30 років — поважний вік для школи, але  школа  ще дуже молода, повна сил та енергії.  "Навчальний заклад - це  священна домівка, а у ній - велика дружна  родина, велика сім’я, яка виховує майбутнє України”, - наголосив депутат.
Голова адміністрації Віктор Турик, вітаючи шкільну родину, зазначив: "Дуже приємно, що вся сільська громада зібралася на святкуванні. Це говорить про небайдуже ставлення до освітян, які творили тридцятирічну історію Шевченківської загальноосвітньої школи”.


Начальник відділу освіти Ольга Дудченко вітала з ювілеєм та  новим навчальним роком.  З нагоди 30-річного  ювілею,  вона привітала першого директора школи Узунова Олександра Миколайовича і вручила почесну грамоту відділу освіти. Ольга Миколаївна наголосила, що у  школі працює творчий та невтомний у своїх ідеях і пошуках коллектив. Це вчителі-ентузіасти, які продовжують справу, започатковану у 1987 році. Побажала  міцного здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у  нелегкій, але такій важливій праці!

Фото Сергея Тодорчука.
Голова сільської ради Сергій Кручиненко згадував початок своєї педагогічної кар’єри, адже більшість свого досвіду, серця та душі віддав саме Шевченківській школі, працюючи спочатку вчителем історії, а потім і директором .
Молоді педагоги спробували перегорнути назад сторінки історії і запропонували згадати всім присутнім, як все починалося, як у далекому 1987 році відбулося відкриття Шевченківської середньої школи. Під час презентації кожен міг впізнати себе на світлинах і згадати шкільні роки.

Фото Сергея Тодорчука.
З того пам’ятного дня пройшли три десятиріччя. Багато що змінилося, змінилась і школа. З’явилися нові методики, удосконалився учбовий процес, покращилося обладнання.  Ведучі заходу Лілія Перкевич та Ольга Бабенко провели міні-екскурс стінами рідної школи, які присутні могли побачити на екрані.

Шевченківська школа відсвяткувала свій 30-річний ювілей. Святковий захід відвідав народний депутат України Федір Негой
Ще однією приємною несподіванкою святкового заходу став подарунок від народного депутата. На свято він, як і годиться у День народження, приїхав не з порожніми руками. Тепер у кімнати патріотичного виховання Шевченківської школи працюватиме величезний плазмовий телевізор. Він згодиться і в учбовому, і у виховному процесі.

Фото Сергея Тодорчука.
Наприкінці святкування прозвучали слова вдячності від колективу, які висловив директор школи. "Ми обіцяємо, що  достойно  будемо продовжувати справу тих, хто стояв у витоків школи, сіяти розумне, добре, вічне. Свято оберігати традиції, ростити зерна знань, що ви посіяли 30 років тому”, - зазначив Сергій Геннадійович.

Фото Сергея Тодорчука.

Переглядів: 222 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar