person_outline
phone
Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Районний семінар учителів освітньої галузі "Суспільствознавство"
08:20
Районний семінар учителів освітньої галузі "Суспільствознавство"

Чудового, різнокольорового осіннього дня 19 жовтня 2017 року відповідно до плану роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбувся районний семінар-практикум для вчителів історії з проблеми: «Формування предметних умінь і ключових компетентностей в учнів на уроках історії». Розпочався семінар щирими привітаннями, які лунали з уст учнів Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – зворушливими до глибини душі віршами, милозвучною патріотичною піснею про Україну. 
Учасниками заходу відвідано та проаналізовано урок історії в 9 класі з теми «Включення західно-українських земель до складу австрійської імперії», що підготував і провів учитель Бабенко Віктор Володимирович. Учні ознайомилися адміністративно-територіальним устроєм та регіональним поділом українських земель у складі Австрійської імперії наприкінці ХVIIІ та у першій половині XIX століття; працювали з електронними контурними картами. Учитель вдало реалізував змістові лінії у ході перебігу уроку.
Робота семінару складалася з практичних занять з учителями «Робота з електронними атласами та контурними картами» та «Виконання завдань у форматі ЗНО», що провів Віктор Бабенко. 
На районний семінар був запрошений Олег Лиховид, автор багатьох книг про Скадовщину, директор Центру дитячо-юнацької творчості, який розповів про вибори до установчих зборів 1917 року в Дніпровському повіті Таврійської губернії, презентував нову книгу «Топоніми Скадовського району» та новий краєзнавчий проект-книгу «Скадовськ- 1917».
Методист районного методичного кабінету Тетяна Кейдалюк зосередила увагу учасників семінару на актуальних завданнях, що визначають пріоритети просвітницької діяльності вчителів історії, а саме: про гідне вшанування традицій боротьби за соборність, незалежність України, військової звитяги захисників рідної землі; відзначення в навчальних закладах 100-річчя від початку Української революції 1917-1921 років; 500-річчя Реформації. 
Присутніми також обговорено організаційні питання щодо якісної підготовки учнів до проведення предметних олімпіад з історії й правознавства; проаналізовано участь у конкурсах учителів та їх учнів.
Методист привітала переможців та вручила подяки Білоус Л.С., Сироті М.В., Прокопчук І.О. - учителям історії Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за активну участь та перемогу в районному конкурсі «Правові орієнтири». 
За результатами роботи семінару вироблено методичні рекомендації учителям районного методичного об’єднання освітньої галузі «Суспільствознавство». 
Учасники заходу переконалися, що майстром своєї справи має стати кожен!

Переглядів: 196 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar