person_outline
phone
Головна » 2018 » Січень » 16 » Попередження насильства, жорстокості в cім'ї та в дитячому колективі
14:19
Попередження насильства, жорстокості в cім'ї та в дитячому колективі

15 січня 2018 року відбулися батьківські збори «Попередження насильства, жорстокості в cім'ї та в дитячому колективі», які провели класний керівник Коптілєц А.В. та психолог Треніна Л.Є.. Епіграфом зборів стали  такі слова: «Якщо твої наміри розраховані на рік - сій жито, на десятиліття - саджай дерева, на віки - виховуй дітей» (Народна мудрість). Анастасія Віорелівна  використовувала на зборах прийоми «Очікування», «Мозковий штурм» та анкетування батьків «Чи гарні ви батьки»? У ході зборів була представлена презентація та відеоролики «Дитяча жорстокість та соцмережі», «Що робити, якщо дитина агресивна по відношенню до навколишнього ?», «Три побажання».

Людмилою Євгеніївною було надано батькам інформаційне повідомлення щодо проблем насильства та жорстокого поводження з дітьми. Також були використані наступні вправи:

  • «Обмеження та дозволи» з метою визначення стилю виховання в сімї та проаналізувати методи обмежень і дозволів у родині.
  • «Порада» з метою розвинути навички активного слухання, розуміння внутрішнього світу дитини, підтримки та співчуття.

Проведено анкетування  серед батьків «Молодь та протиправна поведінка».

Батьківські збори проходили у дружній атмосфері, спілкувалися та виконували вправи із класним керівником та психологом. Останнім етапом зборів стала «Квітка побажань», батьки написали своїм дітям побажання «Я хочу сказати своїй дитині…».

Підсумком стали рекомендації та пам’ятки «Будуємо гарні стосунки з дітьми» для батьків від Коптілєц А.В. та Треніної Л.Є.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Переглядів: 152 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar