person_outline
phone
Головна » 2014 » Червень » 29 » Організація відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2014 року
23:53
Організація відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2014 року

Організація відпочинку та оздоровлення дітей Шевченківської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів  здійснюється  відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Типового положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (постанова Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 № 422), постанови КМУ від 22 листопада 2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», наказу МОЗ та МОН  від 1 червня 2005 року № 242/329 « Про затвердження Порядку організації харчування дітей в навчальних закладах та оздоровчих закладах», наказу МОЗ, постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про санітарне та епідемічне забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році», наказу Міністерства освіти та науки України «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році».

        З метою належного проведення оздоровчої компанії у 2014 році на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було створено  пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням «Мультляндія», який функціонував з 02.06.2014 по 19.06.2014.

      В ньому оздоровлювалося 40 дітей, серед них:

  • Багатодітна сім’я – 7
  • Діти, позбавлені батьківського піклування – 2
  • Діти-чорнобильці – 3
  • Соціальна сфера – 6
  • Агропромисловий комплекс – 1
  • Диспансерний облік – 8
  • Талановиті діти – 12
  • Малозабезпечені - 1

Також заплановане оздоровлення дітей  в заміських таборах відпочинку.

         У пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Мультляндія», для кращого проведення пізнавально-активного дозвілля, організовано 2-ва загони: загін «Капітошки» та загін «Смішарики». За кожним загоном були закріплені досвідчені педагоги-вихователі, які проводили цікаві конкурси, ігри, квести, змагання, інтелектуальні ігри, виготовлення поробок, сувенірів, практичні заняття з декоративного розпису. Кожного дня вихованці пришкільного табору «Мультляндія» відкривали цікаві, загадкові, пізнавальні мультиплікаційні дні: «В гостях у казки», «Подорож у Простоквашино», «Країна кота Леопольда», «В гостях у казки «Золотий ключик», «Країна казок», «В гостях у Гудвіна», «Аліса в країні чудес», «Баба- Яга проти!», «День подвигу», «Подорож до Робінзона», «День знань «Пригоди Незнайка», «Лісова галявина», «Віні-пух і всі, всі, всі», «Прощання з казкою».

       Для зміцнення імунітету, підкріплення фізичних сил, збереження міцного здоров’я проводилося дворазове збалансоване, гаряче харчування за кошти державного бюджету в розмірі 14 грн. на дитину. 

Учні 1-4 класів в обідню пору мали можливість відновити сили підчас денного сну, для них обладнано спальню.

      З метою поглиблення історичних знань про рідний край, ознайомлення з  визначними пам’ятками м.Скадовська та розташування районних екстрених служб - проводилися екскурсійні подорожі до історично-краєзнавчого музею, районної дитячої бібліотеки, пам’ятника С.Б. Скадовського, підрозділу МНС «Народна служба порятунку 101», ДАІ та інших місць.

       Таким чином, літньою оздоровчою компанією  2014 року у Шевченківській ЗОШ І – ІІІ ступенів  охоплено 50% учнів (40 % - у пришкільному таборі,  10% - за позабюджетні кошти). 

ФОТО ТА ВІДЕО ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ  https://vk.com/album-15397745_196800442

Переглядів: 274 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar