person_outline
phone
Головна » 2017 » Вересень » 8 » Олімпійський тиждень
15:13
Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень проходив з 04 по 08 вересня 2017 року у всіх навчальних закладах району, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.
    Зокрема у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, учні 9 класу розповіли на лінійці про виникнення, розвиток та  символіку Олімпійських Ігор.

Фото Сергея Тодорчука.
   Учні старших класів змагалися на звання найкращої команди футболістів.  Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри. Проводився турнір  з шахів та шашок між учнями середніх класів.
   05 вересня  учні молодших класів  зібралися на  спортивні змагання «Веселі старти».  Змагалися команди на швидкість, спритність  (долання  перешкоди), силу (перетягування канату), кмітливість та винахідливість.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.
    Старшокласники випробовували свої сили в «Козацьких забавах» у конкурсах «Через купини та пеньки»,  «Хто швидше», «Перетягування канату»,  «Переправа», проведені вікторини для капітанів та вболівальників.
    06 вересня проведено конкурс малюнків на асфальті  «Спорт в житті людини» на якому були представлені роботи учнів 1-8 класів.
    У пятницю, 08 вересня,  відбувся Олімпійський урок в  9-11 класів.  На уроці  висвітлена  історія Олімпійських Ігор, досягнення  українських спортсменів  в Олімпійських Іграх. Вчитель фізичної культури Кондратюк М.І. наголосила, що найсильнішою людиною, за грецькою міфологією, вважали Геракла, який здійснив 12 подвигів, і оголосила, що хлопці 9-11 класу мають здійснити 12 подвигів і отримати звання «Геракл школи». Після завершення змагань підведено підсумки і нагородження переможця.  Переможців змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами та подяками.
     Також протягом тижня проведені виховні години:
«Здоровим бути – зі спортом дружити» (1-2 клас);
«Спорт – сила, краса, здоров’я» (3, 4 клас);
«Історія Олімпійських ігор» (5-8 класи);
«Досягнення українських спортсменів» (9-11 класи).
   Тиждень пройшов у школі цікаво, ефективно та корисно.
   08 вересня відбувся загальношкільний  День здоров’я.
Учні 1-4 класів їздили у цікаву подорож до краєзнавчого музею  м.Скадовськ та провели спортивні змагання на узбережжі Чорного моря.
   5-11 класи здійснили туристичний маршрут місцевими лісосмугами, де цікаво та корисно для здоров’я  провели свій час. 

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Переглядів: 152 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar