person_outline
phone
Головна » 2018 » Квітень » 13 » НУШ, інтегрований день за темою «Весна»
20:23
НУШ, інтегрований день за темою «Весна»

12 квітня у 3 класі було проведено інтегрований день за темою «Весна» вчителем Поленок О.В. День почався з ранкової зустрічі, на якій діти подарували комплімент один одному, обмінялися своїми враженнями про прихід весни та отримали інформацію про цей день. Далі відгадували ребуси, складали ментальні карти, переглядали мультфільм, об’єднувалися у групи та працювали в них.

Дуже запам’ятався похід в природу, де здобувачі освіти взяли участь у квесті, досліджували з лупами зміни в природі, розучили нову веснянку та погралися в ігри.  По завершенню дня, діти виготовили журавлів – оберегів родинного затишку і достатку, провісників весни.

Всі залишилися дуже задоволеними, здобувачі освіти при обміні враженнями описували власні емоції, почуття, настрій, а саме головне висловили побажання: «Частіше таких днів!»

Нова українська школа це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме здобувачам освіти не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити дітям. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

 

Переглядів: 98 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar