person_outline
phone
Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Нова українська школа
12:47
Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувалося у минулому, а й вміння застосовувати їх у житті.
Першого вересня Шевченківський навчальний заклад поповнили дванадцять першокласників, а саме сім хлопчиків та п’ять дівчаток. Їх радо зустріла вчитель початкових класів Поленок Ольга Володимирівна.
Початок шкільного навчання – найважливіша віха в житті кожної дитини та її батьків. Важливим моментом є перехід від ігрової діяльності, як провідної, до навчальної. Дитина пристосовується до нового колективу, вчиться спілкуватися, вирішувати міжособистісні проблеми і конфлікти.
Цілий місяць минув навчання по – новому, це аж чотири тижні. Чого ж навчилися? З чим познайомилися? 
Особливо подобаються школярам ранкові зустрічі. Вони налаштовують дітей на позитивний настрій упродовж дня. Здобувачі освіти першого класу вже познайомилися зі школою та класом, вивчили безпечну дорогу від дому до школи, опанували і прийняли правила класу, напрацювали алгоритми повсякденного життя у школі. Але це все лише початок. Ще попереду цікаве, насичене шкільне життя.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити дітям. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальним громадянином. 
Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Переглядів: 27 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar