person_outline
phone
Головна » 2018 » Травень » 8 » Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
20:16
Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

8 травня 2018 року у будинку культури с.Шевченко відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Відзначення 73-річниці Дня Перемоги розпочали голова сільської ради Кручиненко С.М. разом із настоятелем Свято Михайлівського храму прот.ієй Василем. 
Учні урочистого мітингу проникними, хвилюючими словами доносили до присутніх священну пам’ять про героїв, що полягли на фронтах світової війни. Ми у вічному боргу перед тими хто віддав своє життя в боротьбі за Перемогу, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну землю…Лунали пісні воєнних років у виконанні ансамблів с.Петрівки та с.Шевченко. 
Присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліска загиблим воїнам-односельчанам тих, хто віддав молодість, життя і здоров’я для врятування людей і рідної землі. Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
Весна. Рік сорок п’ятий.
Зітхнула звільнена земля,
Здригнулося від болю за синами.
І мирним житом впала на поля.
Вже в котрий раз те жито сходить,
І правнуків благословляє на життя.
Але той травень, переможний травень
Вовіки не зазнає забуття.

Фото Анны Теленик.

Фото Анны Теленик.

Фото Анны Теленик.

Переглядів: 86 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar