person_outline
phone
Головна » 2016 » Грудень » 15 » ««Минуле, сьогодення та майбутнє призовника» присвячений Дню Збройних Сил України
14:31
««Минуле, сьогодення та майбутнє призовника» присвячений Дню Збройних Сил України

Дорогі учні, вчителі, батьки! В цей чудовий, зимовий день ми хочемо привітати всіх наших хлопців, мужчин зі святом Української Армії, яке ми святкуємо 6 грудня.

Традиційно у нашій школі проводився виховний захід ««Минуле, сьогодення та майбутнє призовника» присвячений Дню Збройних Сил України, який підготували  учні 7 класу та класний керівник Дорошенко С.І. На виховну годину «Мужність. Відвага. Патріотизм.», ЗДВР Теленик Г.О., запросила представника самооборони м.Скадовськ Халтуріна М.С., який наголосив про відповідальність та небайдужість перед Батьківщиною. Учні 5-6 класів були вдячні за цікаву розповідь і передали захисникам України обереги «Янголи-охоронці» та малюнки.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомим, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність.

Переглядів: 144 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar