person_outline
phone
Головна » 2017 » Листопад » 21 » Круглий стіл до дня Гідності та Свободи
18:58
Круглий стіл до дня Гідності та Свободи

    Щороку 21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петром Порошенком у 2014 році.  З нагоди Дня Гідності та Свободи,  23 листопада 2017 року, до знаменної дати  в Скадовській центральній міській бібліотеці для дорослих   відбувся круглий стіл,  на який були запрошені начальник відділу культури, молоді та спорту Ольга Миронець,  голова Громадської ради Ірина Бартчук,  учні та вчителі Скадовського району. Захід був проведений з метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.
         У пам’ятний день  всі присутні мали можливість переглянути документальний відео – репортаж про Євромайдан 2013-2014 років. Подумки перенестись у ті страшні часи та почути розповідь безпосереднього свідка подій на Євромайдані. Кожен  міг висловити свою думку та почути думку інших,  щодо  трагічних подій, поділитися   враженнями та  спогадами про тих, хто навічно пішов від нас, хто заради справедливості жертвував собою.                       

Революція Гідності не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Переглядів: 107 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar