person_outline
phone
Головна » 2014 » Листопад » 11 » Ярмарок «Будьмо милосердними разом!»
10:11
Ярмарок «Будьмо милосердними разом!»

Шевченківська школа – бійцям АТО.

23 жовтня 2014 року у Шевченківській ЗОШ відбувся благодійний ярмарок «Будьмо милосердними разом!», який об’єднав учнів, вчителів та батьків, що хотіли допомогти пораненим бійцям, які приймали участь у антитерористичній операції. О дванадцятій годині в святково прикрашеному актовому залі зібралася уся шкільна родина. Виконуюча обов’язки директора школи Людмила Богданівна Пашинська подякувала всім присутнім за прагнення допомогти мужнім захисникам вітчизни. Після цього на сцені картину традиційного українського ярмарку відтворити учні 2 та 3 класу(класоводи Меркотан І.П. та Кравець Т.Л.). Лунали вірші, гуморески та народні пісні. 

І ось розпочався благодійний ярмарок. Кожен клас оригінально прикрасив свою ятку: тут і прапорці жовто-блакитного кольору, і багряне кленове листя, і бабусині вишивані рушники, і «вусаті» красені гарбузи у солом’яних крислатих брилях, що, нахмуривши очі, пильно вдивляються в покупців. Апетитні торти, тістечка, рулети, кекси, пухкі короваї , пироги із фруктами, безліч овочей, фруктів, зелені, навіть каву та чай можна було придбати у маленьких підприємців. І кожен продавець рекламував свій товар, припрошував покупців, торгувався…

А в цей час у затишному фойє проводили свої майстер – класи вчитель образотворчого мистецтва Гнатів Василь Петрович, який разом із юними художниками малював для бійців із зони АТО та Дегтярь Олена Станіславівна, яка виготовляла обереги для воїнів - односельчан. Поряд виставка поробок членів гуртка народної творчості від ЦДЮТ. 

Але ніхто з присутніх і на хвилинку не забував навіщо всі тут зібралися. Тому вже за декілька хвили до прозорої скриньки діти, вчителі та батьки починають кидати перші пожертви. Загалом на потреби поранених вдалося зібрати тисячу гривень. Вже наступного дня малюнки та обереги були передані до благодійного фонду «Разом», а всі кошти перераховані на потреби поранених бійців АТО.

 

ї

Переглядів: 202 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar