person_outline
phone
Головна » 2015 » Листопад » 5 » Як Шевченківська школа ярмаркувала
19:55
Як Шевченківська школа ярмаркувала

Як Шевченківська школа ярмаркувала

Увага! Увага! Спішіть-поспішайте!

Господарі й гості, глядіть, не минайте!

На ярмарок прошу гуртом, поодинці,

Чекають на всіх там чудові гостинці!

Знову у Шевченківській загальноосвітній школі чудове свято – Благодійний ярмарок «Будьмо милосердними разом!», метою якого був збір коштів для вихованців центру реабілітації дітей-інвалідів «Надія». 

Протягом усього дня діяла виставка вишитих рушників, яка ще раз показала, як багато талановитих рукодільниць мешкає у нашому селі. Плететься на полотні барвінок, віщує щасливу долю соловейко, милують око маки та троянди. Складається враження, що у школі розквітнула  казкова галявина.

Одночасно всі учні, вчителі, батьки, працівники школи, гості могли взяти участь у флешмобі «Вишивана Україна» (підготували та провели Гнатів В.П. та Швороб Н.В.), під час якого вишивали мапу нашої країни.

Опівдні всі зібралися у актовому залі на Свято осені (підготували Безердян Л.П. та Теленик Г.О.), на якому учні 2 та 3 класу відтворили картини традиційного українського ярмарку. Тут і червонобокі буряки, і золота цибуля, і жовтогарячі кабаки – все, чим багата рідна земля. Лунали вірші, пісні, гуморески.

Але ж українці не лише ярмаркували, а ще і полюбляли веселитися, тому доречним став конкурс народних танців. Закружляли юні учасники у веселому танку, запальному гопаку, повели хоровод під журливу народну пісню…

Після привітань від директора школи Пашинської Л.Б., яка нагадала всім присутнім, з якою метою ми всі зібралися тут, розпочався Благодійний ярмарок. Школа гула, як вулик. Юні продавці розхвалювали свій товар, загукували покупців. Весело ярмаркувалося шевченківцям!

Після закінчення ярмарку члени спеціальної комісії перерахували зібрані кошти та передали їх керівництву центру реабілітації дітей-інвалідів «Надія». 

На доброму ярмарку ми побували,

Одні продавали — інші купували,

Співали, сміялись та ще й жартували,

Та про предків наших славних з шаною згадали.

Переглядів: 258 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar