person_outline
phone
Головна » 2018 » Січень » 17 » Інтелектуальна  гра «Звичаї і традиції українського народу»
11:44
Інтелектуальна  гра «Звичаї і традиції українського народу»

17.01.2018 року відбулася інтелектуальна  гра «Звичаї і традиції українського народу», яку підготувала та провела педагог-організатор Теленик Г.О.

Мета даної вікторини: розвивати інтерес учнів до вивчення історії, географії, культури та традицій рідного краю, зміцнювати їх почуття національної гордості й гідності.

Жодна з держав не може вважати себе ані розвиненою, ані демократичною, якщо її громадяни не знають свого минулого. Де коріння сильне й глибоке, там й дерево сильне, воно бурям і стихіям ставить могутній опір.

Ганна Олександрівна звернула увагу: «Ви, юне покоління, є та молода парость, з якої розквітне пишна крона нашого народу. Але, нагадую, за умови, що та пишна крона живитиметься глибоким корінням, адже воно — мова народу, його історія, культура, мистецтво, звичаї і традиції. Наскільки старанно ви їх вивчаєте та засвоюєте, якоюсь мірою покаже сьогоднішня гра». Учні 5 та 6 класу підготували назви, емблеми та девізи команд за що і отримали перші бали. Команди були дуже активними. Завзято відповідали на питання, розповідали легенди та співали українські пісні.

За результатами журі:

 I місце – команда «Гайдамаки» 6 ласу;

 II місце – команда «Козачата» 5 класу.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Переглядів: 144 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar