person_outline
phone
Головна » 2015 » Січень » 27 » Голокост – пам'ять віків
17:40
Голокост – пам'ять віків

27 січня у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 8-11 класів було проведено урок  - «Голокост – пам'ять віків» з метою  виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина; поглиблення знань про iсторичний факт Голокосту, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї всіх народів світу; виховання глибокої поваги та любовi до інших національностей.

27 січня за рішенням Генеральної асамблеї ООН і Європейського парламенту визнано Міжнародним днем пам'яті Голокосту.

"Неможливо заперечити, що Голокост є винятковою трагедією. Пройшли десятиліття, однак систематичне вбивство мільйонів євреїв та представників інших національностей досі шокує. Здатність нацистів привертати прибічників, не зважаючи на їх цілковиту аморальність, досі лякає. І, насамперед, залишається біль за літніх людей, які пережили жахи Голокосту, і за всіх нас, що пережили падіння у прірву аморальності" (Зі Звернення Генерального Секретаря з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27 січня 2007р.)

«Голокост - це найбільший в історії злочин проти людяності» до такого висновку дійшли учні переглянувши документальний фільм «Окупація. Голокост»

 Допоки жива людська пам'ять,  трагедію Голокосту слід згадувати із соромом і жахом. Людство мусить не забувати про мільйони ні в чому неповинних євреїв і представників інших меншин, про чоловіків, жінок і дітей, яких було знищено варварськими методами, і віддавати їм належну шану. В ті часи понад півтора мільйона українських євреїв було знищено нацистами . Було втрачено сотні єврейських громад, які упродовж століть збагачували національне життя України. Нікому не може бути дозволено применшувати  кількість жертв  Голокосту.

Людство не повинно забувати, що нацистські табори смерті починалися з ненависті, забобонів й антисемітизму. А пам'ятаючи про витоки зла, завжди протистояти спробам розпалювати ненависть і міжнаціональну ворожнечу. Пам'ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі. Тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам'яті і відстоювати гідність людини. Темою цього  дня має стати вічна пам'ять і зобов'язання докласти зусиль до недопущення ґеноцидів і злочинів проти людяності. 

 

Переглядів: 283 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar