person_outline
phone
Головна » 2018 » Січень » 25 » «Допоможемо зимуючим птахам»
08:57
«Допоможемо зимуючим птахам»

            З давніх-давен люди мріяли навчитися літати, навіть створили літаки та гелікоптери, які схожі на птахів. Птахи – вірні наші помічники, вони відіграють  значну роль у природі, як захисники садів, полів, лісів, а ще, це  краса і пісня українського народу. Зима  найскладніший період у їхньому житті, тому птахів треба берегти,  охороняти, про них треба піклуватися і допомагати.

Фото Сергея Тодорчука.

         Вже стало доброю традицією, у стінах Шевченківської загальноосвітньої школи, проводити дитячу акцію «Допоможемо зимуючим птахам». Січень 2018 року не став винятковим, тому, що для всіх учнів школи на початку місяця  розпочалася шкільна акція, яка проходить під гаслом «Допоможемо зимуючим птахам».  Кожен з дітей хто любить і цінує  природу приєднався до заходів які проходять у нашій школі.  На протязі січня для учнів були проведені майстер – класи  «Годівничка власноруч», які  підготували та провели педагог-організатор Перкевич Л.М., вчителі Петрахаус  О.М., Більська Г.М., Гуда І.М., Меркотан І.П. , Безердян Л.П..

         Діти разом з вчителями робили і розвішували годівнички, вели спостереження  за зимуючими птахами нашої місцевості, дізналися багато цікавого і корисного  про пернатих друзів, дивились відео фільми,  а також з задоволенням  малювали зимуючих птахів. Сподіваємось, що за нашу турботу пташки віддячать нам влітку й навесні, знищуючи шкідників у шкільному парку  та радуючи нас  протягом року своїми піснями.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

 

Переглядів: 136 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar