person_outline
phone
Головна » 2018 » Березень » 22 » "Добро розпочинається з себе"
11:26
"Добро розпочинається з себе"

   Події останніх років об’єднали всіх українців, від малого до великого, збудили в серці кожного почуття щирого й глибокого патріотизму, відчуття причетності до загальнодержавних справ та дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої Батьківщини.

   Втілюючи в життя шляхетну мету допомоги, беручи приклад з найкращих представників нашого суспільства, активістів, волонтерів, учні волонтерського загону «ДоброДій» та рою «Сокіл», Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у корзину добрих справ поклали багато корисних заходів та акцій.  Нещодавно за ініціативи наших активістів були зроблені перші кроки до втілення  Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Всеукраїнської програми збору  кришок  для воїнів АТО.

   Щоб діти не були байдужими, відчували потребу ділитися з ближнім, і кожен здобувач освіти відчував себе причетним до почесної справи – допомоги бодай чимось нашим воїнам, представники нашого рою «Сокіл», запропонували  військовими державної прикордонної служби м. Скадовська, свою допомогу у плетінні маскувальних сіток, до якої долучилися всі здобувачі освіти.

  Кожна з проведених акцій спонукає дітей відчути справжню любов і відповідальність за ближнього свого, а у серці кожного залишити слід добра, адже все в житті починається з малого, з росинки краплинка, з маленького діла добра і корисна справа.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Переглядів: 146 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar