person_outline
phone
Головна » 2017 » Лютий » 15 » День вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів
09:16
День вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

До Дня воїна - інтернаціоналіста 15.02.2017 р. у школі був  проведений загальношкільний урок мужності: «Ціна чужої війни». До уваги учнів вчитель історії Гнатів В.П.  представив презентацію

«Афганська війна»

 

та відеоролик про ті страшні події. Під час проведення уроку мужності, було наголошено: «У кожної держави є своя армія, яка переважно використовується для захисту цього суспільства від небажаних загроз, в слідстві яких може виникнути важка або невиправна шкода державності, або її народу. Але як бути, коли держава, з тих чи інших причин, обмежена в силах і засобах, а конфліктна ситуація розпалюється з загрозливою силою? У слов’ян існує одна мудрість, яка на російський мові звучить так: «Не имей 100 рублей, а имей 100 друзей». Ця мудрість не виникла з вуст поетів чи прозаїків. Це просте народне спостереження. Багато хто з нас, з нагоди, активно використовують цю мудрість, так як допомога друзів може виявитися досить до речі, особливо в тих випадках, коли нам може загрожувати реальна фізична небезпека. Так і держави між собою іноді вдаються до допомоги своїх небайдужих сусідів, товаришів або відвертих друзів».
Президент учнівської республіки Горобець В.  презентувала історію життя та службу на чужині Семибратнього В.І. та Синякова В.П. за круглим столом «Наші односельці – воїни-інтернаціоналісти» для учнів 6-7 класів.
ЗДВР Теленик Г.О. провела для учнів 5 класу урок пам’яті «А пам'ять серце збереже…». Діти прослухали вірші про події в Афганістані, записи пісень та вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.
На жаль, Семибратній  В.І. та Синяков В.П. не прийшли до школи на урок мужності, за станом здоров’я. Волонтерський загін «ДоброДій» відвідали воїнів-інтернаціоналістів вдома та привітали їх зі святом.
Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні. Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають вас!
                                                                         Здоров’я, добра, благополуччя!

Переглядів: 185 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar