person_outline
phone
Головна » 2017 » Жовтень » 13 » День України
13:02
День України

     З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

14 жовтня церкви східного обряду відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Його суть – ідея заступництва Божої Матері над християнами.

У Шевченківській загальноосвітній школі I-III ступенів  13 жовтня традиційно проходе День України. В цей святковий день ми відроджуємо культуру та звичаї українського народу.

Вишиванка – це наша національна гордість, символ здоров’я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам’яті, що передавалися з покоління в покоління як родинна реліквія.

Цей український оберіг символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до України. Так,  після першого уроку відбулася урочиста лінійка, яка почалася виконанням Державного  Гімну України і продовжилася парадом вишиванок учнів та вчителів  (творча презентація вишиванок 1-11 кл.).

Цікаво і змістовно пройшла інформаційна година «Запорізька Січ – українська вольниця» для учнів 5-6 класів. Гнатів В.П. розповів учням про Запорізьку Січ і показав презентацію про звичаї, традиції та атрибутику козацтва.

До Дня захисника України вчитель образотворчого  мистецтва Коптілєц А.В. разом з учнівським самоврядуванням школи Ткачук А. та Швороб А. провели для учнів та вчителів майстер-клас «Обереги українського народу». До нього залучилися всі бажаючі. Під гаслом «Ця підкова чарівна, допоможе Вам вона добре в армії служити і Вітчизну боронити!» учні та вчителі із  захопленням та ентузіазмом виготовляли підкови на удачу для захисників України.

Продовжився День України фестивалем козацької пісні. Учні 1-11класів разом з класними керівниками  співали, танцювали та декламували вірші про козаків.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свої країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Переглядів: 128 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar