person_outline
phone
Головна » 2017 » Квітень » 10 » День учнівського самоврядування у школі.
11:00
День учнівського самоврядування у школі.

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.
7 квітня 2017 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.
У Дні учнівського самоврядування взяли участь 5-11-х класів та лідери Учнівської Республіки. Учні мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
Робочий день розпочався з апаратної наради. ЗДВР Теленик Г.О. привітала учнів із Днем місцевого самоврядування та побажала лідерам успіхів. Апаратну нараду продовжив Богуцький Максим, міністр ВС Учнівської Республіки, який виконував відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки директора школи. Максим ознайомив представників учнівського самоврядування із Планом Дня самоврядування.
Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школа Двоєглазов А. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал.
 Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. А саме: Коваленко А., Тодорчук Є., Бородата У., Бабенко С., Гнатів Н., Гнатів М., Гайванович К., Мороз І., Швороб А., Захарчук Х., Семкович В., Худоян Т., Теленик В., Авдєєв Я., Шешеня Д., Владюк В., Дудченко В., Худоян Ф.
Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1-10 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

 

Переглядів: 210 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar