person_outline
phone
Головна » 2018 » Грудень » 10 » День прав людини
15:26
День прав людини

День прав людини - Міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН. Загальна декларація прав людини - перший Міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

Набагато спокійніше жити серед людей, які знають, що життя, гідність людини - недоторкані, що кожна людина на Землі повинна відноситися до інших толерантно, з повагою, розумінням та справедливістю. Тому, що кожна людина - це цінність, неповторність, самобутність.

З нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини, у рамках проведення Всеукраїнського тижня права, 10 грудня 2018 року, у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено тематичну лінійку «Я маю право», яку підготувала та провела педагог-організатор Перкевич Л.М.. З метою запобігання дискримінації та насильства в школі, класними керівниками 1-4 класів були проведені виховні уроки.

До міжнародного дня прав людини бібліотекарем школи була організована тематична виставка «Право у нашому житті», а також разом з педагогом-організатором для учнів молодшої ланки було проведено гру-подорож «У країну прав».

Переглядів: 31 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar