person_outline
phone
Головна » 2018 » Вересень » 23 » День партизанської слави
08:31
День партизанської слави

З метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої Світової війни та увінчання їхньої пам’яті, 21 вересня 2018 року, до Дня партизанської слави, у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли заходи приурочені до пам’ятної дати. 

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, ребенок, гостиная и в помещении
В цей день педагогам – організатором Перкевич Л.М. були проведені відео-лекторії під назвою «Партизанські загони на території Херсонщини» для 5-7 класів. Зі слів вчителя діти дізналися про партизанський загін під керівництвом Омельяна Гірського та Олександра Ладичука, який діяв на території Скадовського району. Підпільники ризикуючи життям боролися з окупантами в тилу ворога за ради нас, за ради нашого майбутнього. Класні керівники 1-4 класів провели виховні години «Пам'ять про минуле» (1-2 клас, класні керівники Поленок О.В., Меркотан І.П.), «День партизанської слави» (3 клас, класний керівник Більська Г.М.), «День партизанської слави - героїчне минуле народу» (4 клас, класний керівник Гуда І.М.).

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении
Бібліотекарем школи Перкевич О.П. організовано тематичну виставку, присвяченої Дню партизанської слави. 
Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у Велику Перемогу над фашизмом. Партизанська боротьба є однією із вагомих сторінок історії Другої світової війни.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

21 вересня 20018 року відбувся велопробіг учнів і вчителів школи до пам’ятника О. Гірському та О. Ладичуку (с. Мала Андронівка) . Класні керівники Треніна Л.Є., Саковець І.Г., Кравець Т.Л., Петрахаус О.М., Бабенко В.В. разом з учнями 5-11 класів поклали квіти до пам’ятника та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
У цей день ми складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

На данном изображении может находиться: 21 человек, в том числе Людмила Тренина и Ірина Саковець, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и на улице

Переглядів: 16 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar