person_outline
phone
Головна » 2017 » Травень » 10 » День пам’яті та примирення, 72-а річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
11:23
День пам’яті та примирення, 72-а річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.
     Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять героїв Другої світової війни, у школі відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні.
     5 травня відбулися уроки мужності присвячені пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади про ті страшні дні.
     Для учнів 3-4 класів педагог-організатор Коптілєц А.В. підготувала виховну годину «Я пам’ятаю, я пишаюсь» про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу. Також, пройшов урок мужності «1939-1945. Ніколи знову» для учнів 6-8 класів, підготувала ЗДВР Теленик Г.О. Під час уроку були згадані всі ветерани Другої світової війни,які проживали на території Шевченківської сільської ради та померли у мирний час. Пам'ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.
    Вчитель історії Гнатів В.П. провів зустріч за круглим столом: «Пам’ятаємо. Перемагаємо. 1939-1945» для учнів 9-11 класів. У діалозі обговорені найактуальніші питання Другої світової війни.
У бібліотеці протягом травня буде діяти виставка «Вклонімося великим тим рокам!».

    До Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8 травня учні школи поклали квіти до обеліска загиблим воїнам-односельчанам та прийняли активну участь у святковому концерті (Шевченківський СБК).

    Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями всі держави Антигітлерівської коаліції. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.
    Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Фото Сергея Тодорчука.

Переглядів: 195 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar