person_outline
phone
Головна » 2016 » Лютий » 9 » День безпечного Інтернету
18:23
День безпечного Інтернету

    9 лютого 2016 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.
В Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, дитячих та молодіжних клубах, громадських та бізнес-організаціях, в медіа та на сторінках соціальних мереж діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту.
   Ось і наш заклад не залишився осторонь і сьогодні з дітьми було проведено інформаційні заходи для учнів
Спочатку вчитель інформатики Тодорчук С.Г. розповів дітям про головні правила безпечного користування мережею Інтернет,"Спілкування через Інтернет: чого від нього чекати і як з ним поводитися", потім дітям було запропоновано відвідати сайт Онляндія – безпечна веб-країна: http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm де вони також поповнили свої знання про безпеку користування інтернетом і на останок з наймолодшими школярами було проведено конкурс малюнків в програмі Paint за темою " Я і Інтернет".
   Всі ми можемо допомогти створити кращий Інтернет через формування у дітей навичок цифрової грамотності, яких вони потребують у сучасному світі; надаючи їм можливості використовувати та створювати позитивний контент онлайн. Можемо допомогти реагувати на негатив, надаючи дітям та молоді підтримку, коли вони стикаються з проблемами онлайн, формуючи гнучкість та впевненість, навички, які потрібні молоді для безпечного користування Інтернетом.

Переглядів: 218 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar