person_outline
phone
Головна » 2015 » Травень » 6 » «Чорнобиль не має минулого часу»
09:21
«Чорнобиль не має минулого часу»

«Чорнобиль не має минулого часу»

26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

Лише наступного дня, після того як у Швеції за рівнем радіації визначили, що в Україні мала місце аварія, уряд СРСР повідомив про Чорнобильську трагедію. Від вибуху і при гасінні пожежі, що тривала близько 10 днів, загинув 31 чоловік і більше 200 було госпіталізовано. За неофіційною статистикою в Україні померло не менше 15 тисяч людей, які були уражені в результаті аварії на Чорнобильській АЕС.

Минуло 29 років від дня катастрофи, але український народ не може забути ті страшні дні. Не залишився осторонь і колектив Шевченківської загальноосвітньої школи. Учні 6 класу разом з класним керівником підготували відкритий виховний захід «Чорнобиль не має минулого часу». Лунали ліричні твори, пісні  присвячені трагічним сторінкам історії України.

Своїми враженнями про відвідини Чорнобильської зони поділилася в.о. директора школи Пашинська Л.Б. С неприхованим інтересом гості заходу вдивлялися у світлини, які Людмила Богданівна привезла із екскурсії та слухали її розповідь. 

Учні, вчителі та батьки із хвилюванням переглянули відеофільм про події 1986 року та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих рятівників – героїв.

ї

 

 

Переглядів: 368 | Додав: Сергей_Геннадиевич
Всього коментарів: 0
avatar