person_outline
phone
Головна » 2014 » Червень » 7 » 30.05.2014 року - Останній дзвоник
01:23
30.05.2014 року - Останній дзвоник

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер до нас приносить свято Останнього дзвоника.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і інші класи, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і уроків. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.

Але для випускників 2014 року закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для випускників останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. На урочистість до нашої школи завітали гості: голова Шевченківської сільської ради Руденко Ю.М., заступник начальника агропромислового розвитку Скадовського району Шаров С.Ю. У цей день лунало багато поздоровлень та побажань в сторону дітей та випускників, тож бажаємо щоб вони усі збулися.

 

Переглядів: 252 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar