person_outline
phone
Головна » 2013 » Грудень » 3 » 2.12.2013 року - Всеукраїнський день боротьби зі СНІДом
10:09
2.12.2013 року - Всеукраїнський день боротьби зі СНІДом
В рамках Всеукраїнського дня боротьби зі СНІДом  2 грудня в Шевченківській ЗОШ відбулася тематична лінійка «Ми -  проти СНІДу». Після лінійки відбулося проведення акції «Обери життя. Молодь проти СНІДу.». Учнями школи був складений надпис з червоних кульок «Ми проти СНІДу», після чого кульки були віддані дитячому садку «Веселка». Активісти учнівського самоврядування учні 11 класу Бугаєнко Вадим та Пашинський Сергій, педагог-організатор в співпраці з фахівцем СРЦСССДМ Кравцем С. Г. в рамках акції роздавали буклети з інформацією про СНІД перехожим, продавцям сільських магазинів, робітникам сільської ради та педагогам Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  
Як відомо, СНІД - одна з найважливіших проблем з якою людство ввійшло у ХХІ століття.
Серед численних хвороб, від яких нині страждає людство, синдром набутого імунного дефіциту (СНІД) є однією з найтяжчих. Цю хворобу спричиняє особливий збудник - вірус імунодефіциту людини (скорочено ВІЛ). Синдром набутого імунодефіциту був виявлений наприкінці 70-х - на початку 80-х років минулого століття, тобто зовсім недавно. Але вже на сьогодні захворювання зареєстровано практично в усіх країнах світу. Щодня на планеті СНІДом заражується до 5 тис. осіб. Не обминула біда й Україну. Найбільше ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД та померлих від нього зареєстровано в Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській областях. Сумний рекорд дають міста Одеса і Київ.
СНІД епідемічно поширюється світом й уражує людей усіх континентів. Вчені вважають: якщо не вжити відповідних заходів, то наступні 5 років близько 100 млн осіб будуть інфіковані вірусом імунодефіциту людини. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю. 1 грудня Всеукраїнський день боротьби зі СНІДом.

Переглядів: 233 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar