person_outline
phone
Головна » 2013 » Квітень » 29 » 29.04.2013 року - проект «Інтерактивна мандрівка в Арт-Літо!»
20:44
29.04.2013 року - проект «Інтерактивна мандрівка в Арт-Літо!»
В літку 2013 року, за ініціативи районної Ради старшокласників міста дитячого курорту Скадовська, лідери учнівського самоврядування шкіл району мають намір реалізувати соціально-виховний проект «Інтерактивна мандрівка в Арт-Літо!».  
 
Проект реалізується у декілька етапів. Першим організаційним кроком став семінар-практикум  «Арт-креатив-Літо» для начальників пришкільних таборів, де було обговорено та намічено інтерактивні шляхи реалізації літнього відпочинку дітей та молоді Скадовського району. В обговоренні проекту взяли участь старшокласники 20 загальноосвітніх закладів району.  
Соціальні ініціативи Президента України стали могутнім поштовхом для розвитку творчих обдарувань молоді Скадовщини. У рамках акції «Стріт-Арт» 29 квітня розпочали свою роботу художники 16 арт-груп «Колір міста». Найголовніше в стріт-арті - не привласнити територію, а втягнути глядача, а саме учасників ІІІ Міжнародного туристичного форуму, в діалог і показати різну сюжетну програму, де основною темою є «Скадовськ - місто-курорт щасливого дитинства». 
  
У форматі 3D працювали представники педагогічного колективу Тарасівської та учні і вчителі Шевченківської шкіл. Поруч із ними, біля аероклубу, «творили» красу Широківська та Радгоспненська команди художників. Групи працювали майже цілий день. Орієнтиром східної частини міста стали роботи Новомиколаївської, Михайлівської, Володимирівської та Ульянівської шкіл. Від берега Чорного моря та підводного царства зі скарбами до квіткової алеї центру міста з перепочинком на спортивних майданчиках - ось відображення віртуальної подорожі. 
  
Біля причалу, морського серця міста, дивували перших відпочиваючих Птахівський і Лазурненський навчальні заклади та міські школи. Креатив та відображення розважальних осередків міста - тема малюнків. 
Фоторепортаж з місця подій:
Переглядів: 226 | Додав: Сергей_Тодорчук
Всього коментарів: 0
avatar