person_outline
phone
Головна » 2013 » Вересень » 21 » 20.09.2013 року - Практичне відпрацювання дій у разі виникнення пожежі
16:59
20.09.2013 року - Практичне відпрацювання дій у разі виникнення пожежі

Правила безпеки життєдіяльності слід знати всім, а підростаючому поколінню особливо. Адже, як свідчить безжальна статистика, маленькі громадяни нашої держави, на жаль, дуже часто стають учасниками надзвичайних подій. Причиною цьому є незнання дітьми послідовності правильних дій у екстремальних ситуаціях.
Так, минулого тижня в Шевченківській загальноосвітній школі згідно річного виховного плану на 2013/2014 н.р. був проведений Тиждень знань з основ пожежної безпеки. Основною метою проведення Тижня було набуття школярами чітких знань, а також практичних дій та навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.
20.09. 2013 року було проведено практичне відпрацювання дій учнів, вчителів та обслуговуючого персоналу у разі виникнення пожежі. Після звукового сповіщення згідно плану евакуації учні, вчителі та обслуговуючий персоналу, організаційно вийшли на вулицю.
Звичайно, і вдома, і у школі дітям щодня нагадують про правила безпеки. Але саме проведення Тижнів безпеки життєдіяльності є дієвою формою виховання підлітків, яка допомагає дітям правильно орієнтуватися у небезпеці та знаходити правильні рішення в разі виникнення надзвичайної ситуації.
Переглядів: 294 | Додав: Сергей_Геннадиевич
Всього коментарів: 0
avatar