person_outline
phone
Головна » 2014 » Квітень » 1 » 1 квітня - Міжнародний день птахів
15:07
1 квітня - Міжнародний день птахів

Міжнародний день птахів проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера” і не випадково саме в квітні. 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші “пташині будиночки”. Повернення птахів святкується також як прихід весни. Їх можна побачити й почути скрізь: у парках, скверах, садах, лісах, на полях, біля водойм, у містах і селах. Птахи — це пісня і політ, вони піднімаються вище гір і хмар, перелітають пустелю, море, океан...
До Міжнародного Дня птахів у нашій школі проведено уроки-цікавинки. В 1 класі бібліотекар школи СінгаєвськаТ.О провела хвилинку цікавої інформації, присвячену цій події. Дітки змагалися у розумовій кмітливості відгадуючи загадки, проведено конкурс-вікторину «Знайомі- незнайомці». Дізналися учні про значення птахів у культурі українського народу .
Захід пройшов жваво та активно із захопленням і радістю першокласники відповідали на запитання, розповідали про свої цікаві історії та зустрічі з птахами.
Особливу активність проявили Тунік Дмитро, Кожухар Олександр, Федорова Наталія.Переглядів: 243 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar