person_outline
phone
Головна » 2013 » Жовтень » 16 » 16.10.2013 року - «Веселкова ярмарка» скликає друзів школи
16:39
16.10.2013 року - «Веселкова ярмарка» скликає друзів школи

У Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 16 жовтня відбулося справжнє свято «Веселкова ярмарка». Це спільний проект школи і ЦДЮТ.

Театралізоване свято поєднало щедрі дари осені, веселі пісні й танці, жартівливі розважливі конкурси, майстер-класи з декоративної вишивки та роботи зі стрічками.

В оригінально прикрашених «крамничках» з неабияким артистизмом господарі дійства пропонували продукти бджільництва, запашні вироби із тіста, українські страви, фрукти та овочі тощо. Особливо всім сподобалися маленькі бджілки – учні 1 класу, які не тільки цікаво розповіли про мед, а ще й затанцювали разом зі своїм класоводом.

        Сільські майстрині показували майстер-класи роботи зі стрічкою та вишивання хрестиком. А гордість села  Л.О.Мороз презентував власноруч намальовані картини.

        На шкільну ярмарку завітали  гості: голова Шевченківської сільської ради Руденко Ю.М., голова фермерського господарства «Максименко» - Максименко О.В., приватний підприємець Тодорчук Н.Г., батьки, дідусі та бабусі , яким небайдуже чим живе школа. Багато теплих слів і побажань прозвучало із їх уст.

        На згадку про осіннє свято шанованим гостям подарували сувеніри -«Веселі мішечки» оздоблені  дарами осені. Подарунки виготовили своїми руками вчителі та учні під керівництвом керівника гуртка «Народна творчість» ЦДЮТ -  Дегтярь О.С.

        «Веселкова ярмарка» об’єднала в одну дружну родину батьків, дітей, педагогів, шефів та таланових односельчан і подарувала море позитивних емоцій, океан радості, натхнення до творчості та плідної праці заради благополуччя і щасливого майбутнього наших дітей.


Переглядів: 432 | Додав: Василь_Петрович
Всього коментарів: 0
avatar