person_outline
phone
Головна » Файли » Психологічна служба » Для батьків

На шляху до самовдосконалення!
06.11.2017, 14:26

На шляху до самовдосконалення!
Основною функцією сучасного закладу освіти є функція «інститут соціального захисту дитинства». Навчальний заклад будь-якого типу повинен орієнтуватися на конкретну дитину, забезпечуючи її освіту, розвиток, здоров’я, а в широкому сенсі – безпеку. Значна роль у реалізації цих завдань належить психологічній службі, і те, в якій мірі вона зможе їх вирішувати, є своєрідним лакмусовим папірцем для її діяльності. 
Саме тому черговий семінар-практикум фахівців психологічної служби був присвячений проблемі «Організації роботи практичного психолога та соціального педагога в умовах сучасного освітнього закладу».
Захід відбувся 30 жовтня 2017 року. У процесі проведення порушувались важливі питання адаптації та соціалізації учнів у сучасний освітній простір. Розкрито важливі аспекти співпраці з батьківською громадськістю. Практичним психологом Скадовської СЗШ І-ІІІ «Академія творчості» Вікторією Кучеренко та соціальним педагогом Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Василем Гнатівим продемонстровано практичні тренінгові форми роботи, які фахівці психологічної служби матимуть можливість впроваджувати в практику своєї діяльності.
Методист психологічної служби комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Світлана Онацко надала для використання в роботі власні методичні розробки «Конструктивні форми роботи з батьками учнів», «Адаптація в запитання та відповідях».

Світлина від Natalya Aleschenko.

Світлина від Natalya Aleschenko.

Світлина від Natalya Aleschenko.

Світлина від Natalya Aleschenko.

 
Категорія: Для батьків | Додав: Василь_Петрович
Переглядів: 48 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar