person_outline
phone
Головна » Файли » Педагогічна рада » Протоколи педагогічної ради

Протокол № 9 засідання педагогічної ради Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів від 01.06. 2017 року
[ Викачати з сервера (24.4 Kb) ] 03.11.2018, 14:38

Протокол № 9

засідання педагогічної ради

Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

від 01.06. 2017 року

 

Голова            Тодорчук С.Г.

Секретар        Поленок О.В.

Присутні        16 осіб

 

Форма:           педрада

Порядок денний:

  1. Переведення учнів 1 – 4 класів до наступних класів.

 

 1. Моніторинг успішності учнів школи в кінці навчального року,  об’єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів за підсумками навчання у 2016/17 н. році.

 3.       Виконання навчальних програм в кінці навчального року.

 

1. СЛУХАЛИ:    Поленок О.В., заступника директора з НВР, яка розповіла про  порядок  переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу в початковій школі (Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762  зареєстровано
в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369).

 Переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (крім перших класів) до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) та державної підсумкової атестації (для випускників початкової  школи).

 

ВИСТУПИЛИ:                                                                    

Меркотан І.П., Безердян Л.П., класні керівники 4 та 3 класів, які повідомили присутніх про те, що  річне оцінювання здійснилося за результатами семестрового оцінювання, що проводилося у межах часу, визначеного робочим навчальним планом загальноосвітнього навчального закладу. У 4 класі проведено державну підсумкову атестацію з трьох предметів (українська мова, літературне читання, математика). При проведенні річного оцінювання результати державної підсумкової атестації учнів  не враховувалися.  Відповідно «Методичних рекомендацій щодо організації навчально – виховного процесу» (додаток до листа МОН від 06.02.08  № 1/9-61) проведені навчальні екскурсії, що є обов’язковими  складовими навчально – виховного процесу.

УХВАЛИЛИ:

  1. Перевести учнів 1-ого класу до 2-ого у кількості 21 чоловік:

1. Бабенко Олену,

2. Бабенка Тимофія,

3. Воробея Артема,

4. Гриба Євгена,

5. Єрмакова Артема,

6. Кириленка Артура,

7. Круць Дарію,

8. Куц НаталіюЄ

9. Любенка Андрія,

10. Міщука В’ячеслава,

11. Перкевича Миколу,

12. Петренко Валерію,

13. Петренка Захара,

14. Петух Анну,

15. Петуха Даніїла,

16. Риженка Віталія,

17. Рогаля Станіслава,

18. Сафолова Олександра,

19. Сокол Анастасію,

20. Стецюк Дарію,

21. Черновода Максима.

 

1.2. Перевести учнів 2-ого класу до 3-ого класу у кількості 17 чоловік:

 1. Ботнар Анну,
 2. Горобець Владу,
 3. Замригу Світлану,
 4. Куц Дарію,
 5. Лєпу Євгена,
 6. Місюру Даніїла,
 7. Пасічник Ірину,
 8. Перкевича Ігора,
 9. Плохого Віталія,
 10. Прохорову Віталіну,
 11. Сінгаєвську Ліну,
 12. Сімончук Анастасію,
 13. Сімончук Олену,
 14. Теленика Андрія,
 15. Тофан Альбіну,
 16. Февральову Мар’яну,
 17. Чигрін Вікторію.

 

  1. Перевести учнів 3-ого класу до 4-ого класу у кількості 14 чоловік:
 1. Бабенко Софію,
 2. Бородату Уляну,
 3. Бугаєнко Людмилу,
 4. Гриба Івана,
 5. Желєзного Віталія,
 6. Захарчук Марію,
 7. Кім Вікторію,
 8. Коваленко Євгенію,
 9. Коптілєц Каріну,
 10. Літвінського Максима,
 11. Макаренка Влада,
 12. Ночку Артура,
 13. Павлюка Олександра,
 14. Пасічник Юлію.

 

  1. Перевести учнів 4-ого класу до 5-ого класу у кількості 12 чоловік:
 1. Бугаєнка Юрія,
 2. Варецю Карину,
 3. Капустіна Івана,
 4. Карпенчук Альбіну,
 5. Кожухара Олександра,
 6. Кочоян Аміну,
 7. Малюкову Юлію,
 8. Навроцького Андрія,
 9. Озовську Анну,
 10. Стецюк Єлизавету,
 11. Туніка Дмитра,
 12. Федорову Наталію.

 

 

 1. СЛУХАЛИ: Поленок О.В., заступника директора з НВР, про моніторинг успішності учнів школи в кінці навчального року,  об’єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів за підсумками навчання у 2016/17 н. році. Ольга Володимирівна звернула увагу присутніх на те, що по школі всього 9 учнів мають високий рівень навченості, хоча потенціал високий.

 

ВИСТУПИЛИ: Дудченко А.М., класний керівник учнів 10 класу, яка повідомила присутнім про те, що у 10-ому класі 7 учнів, всі мають середній рівень. Неодноразово повідомлялося батькам проте, що учні погано вчаться, але реакція батьків неоднозначна.

 

УХВАЛИЛИ: Вчителям – предметникам на наступний навчальний рік звернути особливу увагу на тих учнів, хто може підвищити свій рівень з предмету.

 

 1. СЛУХАЛИ:  Поленок О.В., заступника директора з НВР, про виконання навчальних програм в кінці навчального року.

Ольга Володимирівна звернула увагу на те, що навчальний процес у школі організований відповідно до робочого навчального плану школи. Згідно нього навчання у І семестрі  тривало з 1 вересня по 27 грудня 2016 року. У ІІ семестрі – з 10 січня по 26 травня 2017 року.

         В календарно-тематичних планах  протягом 2016 - 2017 навчального року відбувалися зміни в зв’язку  випадання святкових днів, карантину  (на підставі наказу по школі   від 23.12.2016 року № 209 «Про  виконання навчальних програм у 2016 – 2017 навчальному році.»

На початку вересня 2016 року та на початку січня 2017 року адміністрацією школи згідно з планом внутрішкільного контролю було перевірено й погоджено календарні плани вчителів, до уваги бралася загальна кількість уроків, кількість контрольних, практичних та лабораторних робіт, уроків розвитку зв’язного мовлення, позакласного читання.

Згідно з річним планом роботи школи та пла­ном контролю за якістю навчально-виховної роботи, з метою виявлення стану виконання навчальних програм в травні 2017 року було проведено співбесіди адміністрації  школи з вчителями, перевірка навчальної документації, класних журналів, календарних та поурочних планів, зошитів для контрольних, практичних та лабораторних робіт з метою з’ясування рівня виконання навчальних програм та планів.

Під час перевірки зверталась увага на якість і своєчасність виконання  навчальних програм, зміст програмового матеріалу з кожної теми і запис виконання його в класному журналі, проведення передбаченого мінімуму контрольних, практичних, лабораторних робіт, тематичного оцінювання навчальних досягнень, умінь та навичок учнів, екскурсій, уроків позакласного читання та розвитку мовлення, обов’язкових практичних робіт  з фізики, хімії, біології, використання міжпредметних зв’язків.

 Питаннями виконання навчальних програм адміністрація школи цікавиться також під час відвідування уроків, визначаючи в процесі аналізу уроків послідовність і якість виконання програм.

Проведена перевірка показала, що навчальні плани і програми за 2016 - 2017 навчальний рік з предметів інваріантної та варіативної частини навчального плану виконано. Уроки вчителів, що хворіли, проходили курси підвищення кваліфікації  заміняли інші вчителі тому розбіжності у кількості навчальних годин немає.

Вчителі здійснюють своєчасний контроль за рівнем компетентностей учнів шляхом усного опитування, тестування, проведення контрольних, самостійних, практичних та лабораторних робіт, тематичного оцінювання, систематичної перевірки ведення зошитів, проведення аналізу контрольних робіт. Під час відвідування уроків обов’язково зверталась увага на відповідність теми уроку календарному плану вчителя, на планування вчителем матеріалу і його відображення на уроці. .

 Записи у класних журналах відповідають навчальним програмам  і календарному плануванню.

 

ВИСТУПИЛИ: Безердян Л.П., Бабенко В.В., Дудченко А.М., керівники шкільних методичних комісій, які розповіли про те, що дане питання обговорювалося і на засіданнях.

 

УХВАЛИЛИ:  Програмовий матеріал вичитано. Навчальні плани виконані за рахунок ущільнення навчального матеріалу.

 

 

 

 

Голова педради:                                                                    С.Г. Тодорчук

 

Секретар:                                                                               О.В.Поленок

Категорія: Протоколи педагогічної ради | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 30 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar