person_outline
phone
Головна » Файли » Педагогічна рада » Протоколи педагогічної ради

Протокол № 3 засідання педагогічної ради Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів від 14.12.2016 року
[ Викачати з сервера (22.8 Kb) ] 01.11.2018, 20:35

Протокол № 3

засідання педагогічної ради

Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

від 14.12.2016 року

 

Голова            Тодорчук С.Г.

Секретар        Поленок О.В.

Присутні        17 осіб

Тема. Проблема наступності навчання при переході учнів з молодшої школи у середню.

 

Форма:           педрада - дискусія

Порядок денний:

1. Звіт про виконання рішень педагогічної ради № 2 від 28.10.2016 року.

2. Результати класно – узагальнюючого контролю «Адаптація учнів 5 класу до навчання у школі ІІ ступеня».

3.  Про роботу факультативів, курсів за вибором у закладі.

4. Про ведення поурочних планів – конспектів вчителями.

1. СЛУХАЛИ:

Поленок О.В. Про виконання рішення педагогічної ради № 2 від 28.10.2016 року.

УХВАЛИЛИ:

Продовжувати вести систематичний контроль за виконанням річного плану роботи Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2016 - 2017 н. рік.

2. СЛУХАЛИ:

2.1. Поленок О.В., заступникв директора школи з навчально – виховної роботи, яка розповіла про наслідки класно – узагальнюючого контролю «Адаптація учнів 5 класу до навчання у школі ІІ ступеня». Ольга Володимирівна звернула увагу присутніх на те, що були відвідані уроки, проведено співбесіди з учнями, вчителями, які викладають у 5 класі. Виявлено, що учням 10-11-річного віку важко пристосовуватися до нових умов, тому вчителям в цей перехідний період потрібно звертати більше уваги на учнів, більш старанніше готуватися до уроків.

 (Виступ додається).

ВИСТУПИЛИ:

 1. Безердян Л.П., керівник ШМО вчителів початкових класів. Вона доповіла про рівень знань цих учніву минулому навчальному році.
 2. Вчителі гуманітарного циклу: Гнатів В.П., Поленок О.В., Кравець Т.Л.  розповіли про адаптацію учнів 5 класу на своїх уроках.
 3. Дудченко А.М., вчитель природознавства, основ здоров’я підготувала інформацію з досвіду роботи про створення умов для успішної адаптації учнів 5 класу до предметного навчання.                        

 УХВАЛИЛИ:

  1. Вчителям – предметникам, які викладають у 5 класі:
 • Забезпечувати систему оптимальних вимог до знань і поведінки учнів;
 • Упроваджувати засоби стимулювання та заохочення дітей до пізнавальної діяльності;
 • Забезпечувати на уроках наочний та дидактичний матеріал;
 • Створювати ситуацію успіху.

3. СЛУХАЛИ:

Поленок О.В., заступника директора з навчально – виховної роботи, яка розповіла про роботу у школі факультативів та курсів за вибором. Ольга Володимирівна звернула увагу присутніх на те, що факультативи та курси за вибором ведуть вчителі з метою розширення кругозору дітей, дати більше знань з інших явищ, предметів.

ВИСТУПИЛИ:

Гнатів В.П., вчитель курсу «Основи християнської етики», який повідомив присутніх про те, що має заяви від батьків. Даний курс повністю забезпечений матеріальною базою: книжками, друкованими зошитами. Діти з цікавістю відвідують його курс.

Теленик Г.О., викладач факультативу «Риторика», розповіла про цікавинки свого факультативу. Учні із задоволенням його відвідують, бо дізнаються багато чого нового та цікавого для себе.

Швороб Н.В., викладач факультативу «Логіка», розповіла присутнім про свій факультатив. Діти не тільки слухають, а й практично виконують завдання. Це дає змогу підвищувати рівень логічного мислення не тільки на уроках математики, а й на інших навчальних предметах.

УХВАЛИЛИ:

  1. Факультативні заняття та курси за вибором записувати у класних журналах на вільних сторінках з метою зручності запису проведених занять.
  2. Курс за вибором «Основи християнської етики» не оцінювати 5, 6, 8, 9, 10 класи, оцінювати 7 клас. Домашнє завдання задавати з метою розвитку навичків та знань учнів.
  3. Факультативні заняття «Логіка» у 5 класі оцінювати, домашнє завдання задавати з метою розвитку логічного мислення, у 6 класі не оцінювати, домашнє завдання не задавати.
  4. Факультативні заняття «Риторика» у 5, 6, 7, 8 класах не оцінювати, домашнє завдання не задавати з метою розвантаження учнів вдома.

4. СЛУХАЛИ:

Поленок О.В., заступника директора з навчально – виховної роботи про перевірку ведення поурочних планів - конспектів. Ольга Володимирівна повідомила, що 01 грудня 2016 року було здійснено перевірку ведення вчителями поурочних планів – конспектів з метою контролю проведення уроків, підготовки вчителів до своїх уроків.

ВИСТУПИЛИ:

Безердян Л.П., вчитель початкових класів, повідомила присутнім про те, що пише конспекти від руки, але при цьому використовує методичний матеріал та рівень підготовленості учнів.

Теленик Г.О. розповіла, що друкує конспекти, використовуючи посібники та додаткову літературу

Швороб Н.В., вчитель фізики та математики, повідомила, що користується своїми написаними конспектами минулого року. Це економить час для підготовки до уроку і дає час переглянути методичні розробки уроків.

УХВАЛИЛИ:

4.1. Молодим спеціалістам Петрахаусу О.М., Котило А.О. писати конспекти уроків від руки або друкувати самостійно.

4.2. Вчителям, які мають досвід роботи 5 – 10 років можна писати конспекти від руки, друкувати самостійно, користуватися конспектами з друкованою основою, але робити свої помітки щодо проведення уроку (Бабенко В.В., Гнатів В.П., Котило В.П., Кравець Т.Л., Теленик Г.О., Тодорчук С.Г., Гуда І.М.)

4.3. Вчителям, які мають досвід роботи 20 років і більше можна писати конспекти від руки, друкувати самостійно, користуватися конспектами з друкованою основою, але робити свої помітки щодо проведення уроку, користуватися друкованими конспектами та своїми минулорічними, але коригувати їх (Узунов О.М., Дудченко А.М., Швороб Н.В., Безердян Л.П., Дорошенко С.І., Кондратюк М.І., Мирончук А.П., Меркотан І.П., Поленок О.В.)

 

Голова педради:                                                                    С.Г. Тодорчук

 

Секретар:                                                                               О.В.Поленок

 

Категорія: Протоколи педагогічної ради | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 4 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar