person_outline
phone
Головна » Файли » Педагогічна рада » Протоколи педагогічної ради

Протокол № 12 засідання педагогічної ради Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів від 19.06. 2017 року
[ Викачати з сервера (20.4 Kb) ] 03.11.2018, 14:41

Протокол № 12

засідання педагогічної ради

Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

від 19.06. 2017 року

 

Голова            Тодорчук С.Г.

Секретар        Поленок О.В.

Присутні        14 осіб

Форма:           педрада

Порядок денний:

 1. Випуск  учнів  11 класу зі школи.

 

 

1. СЛУХАЛИ: Тодорчука С.Г., директора школи, який довів до відома присутніх, що керуючись ст. 53 Конституції України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за №157/26602, Статуту Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

ВИСТУПИЛИ:                                                                    

Гнатів В.П., класний керівник 11-ого класу, який повідомив присутніх про те, що  річне оцінювання здійснилося за результатами семестрових оцінок, що проводилося у межах часу, визначеного робочим навчальним планом загальноосвітнього навчального закладу. У 11 класі проведено державну підсумкову атестацію (у формі ЗНО)  з трьох предметів (українська мова, географія історія України, математика). Всі учні 11-ого класу здали державну підсумкову атестацію (у формі ЗНО), про що свідчать протоколи.

 

УХВАЛИЛИ: на підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань учнів, результатів державної підсумкової атестації випустити учнів 11 класу зі школи у кількості  8 учнів та видати атестати про повну загальну середню освіту:

 1. Богуцькому Максиму Васильовичу;
 2. Заміхорі Сергію Віталійовичу;
 3. Замризі Олегу Павловичу;
 4. Карпенчук Катерині Сергіївні;
 5. Паламарчуку Віталію Миколайовичу;
 6. Місюрі Андрію Станіславовичу;
 7. Судаковській Маргариті Євгенівні;
 8. Рішко Юлії Михайлівні.

 

 1. СЛУХАЛИ:          Тодорчука С.Г., директора школи, який розповів про те, що відповідно до Положення про екстернатну форму навчання, у закладі навчалися 4 учня. Всі учні отримали завдання та написали контрольні роботи і були оцінені та допущені до державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Проте Міщук С.І. без поважної причини не з’явився для проходження ЗНО з двох предметів ( математики та історії України).

 

УХВАЛИЛИ:       видати атестати про повну загальну освіту учням екстернатної форми навчання:

 1. Міщуку Володимиру Івановичу;
 2. Міщук Людмилі Володимирівні;
 3. Клюйко Євгену Олександровичу.

Учню Міщуку Сергію Івановичу, з урахуванням Листа МОНУ від 13 березня 2017 року № 1/9 – 149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016 – 2017 навчальному році», надати можливість скласти ДПА з математики та історії України на базі школи у вересні 2017 року.

 

4. СЛУХАЛИ: Тодорчука С.Г., директора школи, який довів до відома присутніх про те, що у зв’язку з вибором дітей технологічного профілю навчання, ми повинні забезпечити учнів отримати профільну технологічну спеціальність, а це можливо лише при навчанні МНВК.

 

ВИСТУПИЛИ:                                                           

Бабенко В.В., класний керівник майбутнього 10-ого класу, який повідомив присутніх про те, що  при перевезенні до МНВК ніхто не контролює учнів, тому доречно скласти угоду про співпрацю закладу та МНВК.

 

УХВАЛИЛИ: 1. Передати 12 годин інваріантної складової (технології) навчального плану до МНВК з метою отримання учнями 10, 11 класів виробничих професій.

2.Скласти угоду про співпрацю навчального закладу та МНВК.

 

 

 

 

 

Голова педради:                                                          С.Г. Тодорчук

 

          Секретар:                                                                      О.В.Поленок

 

Категорія: Протоколи педагогічної ради | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 26 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar