person_outline
phone
Головна » Файли » Педагогічна рада » Протоколи педагогічної ради

Протокол № 10 засідання педагогічної ради Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів від 07.06. 2017 року
[ Викачати з сервера (24.0 Kb) ] 03.11.2018, 14:39

Протокол № 10

засідання педагогічної ради

Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

від 07.06. 2017 року

 

Голова            Тодорчук С.Г.

Секретар        Поленок О.В.

Присутні        16 осіб

Форма:           педрада

Порядок денний:

 1. Переведення учнів  9-ого класу до наступного 10-ого класу.
 2. Про нагородження переможця конкурсу «Учень року» стипендією Херсонської обласної державної адміністрації

 

 

1. СЛУХАЛИ: Тодорчука С.Г., директора школи, який довів до відома присутніх, що керуючись ст. 53 Конституції України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за №157/26602, Статуту Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, на підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань учнів, результатів державної підсумкової атестації перевести учнів 9 класу до 10 класу у кількості 7 учнів.

 

ВИСТУПИЛИ:                                                                    

Бабенко В.В., класний керівник 9-ого класу, який повідомив присутніх про те, що  річне оцінювання здійснилося за результатами семестрових оцінок, що проводилося у межах часу, визначеного робочим навчальним планом загальноосвітнього навчального закладу. У 9 класі проведено державну підсумкову атестацію з трьох предметів (українська мова, географія, математика). Всі учні 9-ого класу здали державну підсумкову атестацію, про що свідчать протоколи та роботи учнів.

УХВАЛИЛИ:

  1. Перевести учнів 9-ого класу до 10-ого у кількості 7 чоловік:
 1. Горобець Вікторію Олександрівну;
 2. Гриба Анатолія Анатолійовича;
 3. Грохольського Артема Анатолійовича;
 4. Загородька Сергія Сергійовича;
 5. Кольцова Віктора Анатолійовича;
 6. Пашинського Віталія Сергійовича;
 7. Ходикіну Віталіну Михайлівну.
 1. СЛУХАЛИ:          Тодорчука С.Г., директора школи, який розповів про те, що відповідно до Положення про порядок призначення обласної стипендії переможцям обласного конкурсу серед учнів загальноосвітніх і професійно – технічних навчальних закладів Херсонської області «Учень року» затвердженого рішенням сесії Херсонської обласної ради від 05 червня 2015 року № 1273 «Про внесення змін до рішення XLVІ сесії обласної ради V скликання від 14 травня 2010 року № 1302 «Про затвердження Програми щодо запровадження обласних стипендій» з метою стимулювання інтелектуального та творчого розвитку учнів, активізації їхніх потенційних пізнавальних можливостей, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості треба визначити претендента від школи в номінації «Учень року».

 

ВИСТУПИЛИ:       Швороб Н.В., класний керівник 7 класу,  яка повідомила присутніх про те, що учениця її класу, Гайванович Карина має  високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів. Загальний її рейтинг у школі є високим. Це ерудована учениця відрізняється здібностями до навчальних дисциплін, займає активну життєву позицію, є членом учнівського самоврядування. Всебічно обдарована. Результативними є її участь у ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

         Поленок О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, яка підтвердила, що учениця Гайванович Карина заслуговує на нагородження стипендією Херсонської обласної державної адміністрації.

 

УХВАЛИЛИ:       порушити клопотання перед департаментом освіти і науки про нагородження переможця конкурсу «Кращий учень року» ученицю 7 класу Гайванович Карину Олександрівну.

 

 

 

 

Голова педради:                                                           С.Г. Тодорчук

 

          Секретар:                                                                      О.В.Поленок

Категорія: Протоколи педагогічної ради | Додав: Сергей_Тодорчук
Переглядів: 4 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar